Przed rozważeniem zabiegów okiennych, będziesz musiał zdecydować się na projekt dla swoich okien. Jeden z najbardziej pożądanych spojrzeń dla nowoczesnych projektów okien jest projekt ram w ciemnym wykończeniu, szczególnie czarnym. Czarna lamówka na oknach funkcjonuje prawie jak rama obrazu, tworzy perfekcyjny kontur dla uroczego widoku świata.

Gdy decydowałeś się na projekt dla Twojego okna, to czas zaczynać myśleć o nadokiennych udogodnieniach. Oto faworyci nadokiennych pomysłów dla okien:

Białe rolety

Rolety są dostępne w prawie każdym rozmiarze i kolorze, ale naszym faworytem do okien jest biały projekt rolety. Takie rolety zapewniają czysty, minimalistyczny zabieg okienny, który nie przytłacza ani nie ukrywa projektu okna, co czyni je idealnymi dla wyróżniających się projektów, takich jak okna wykuszowe. Są one również znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż wiele innych rodzajów zabiegów okiennych, a także są opłacalne w instalacji. Na tle ciemnego okna, białe rolety wyglądają absolutnie spektakularnie. A ponieważ są białe, otrzymasz piękny efekt miękkiego, przefiltrowanego światła, a nie całkowitego zablokowania światła słonecznego, gdy rolety są zamknięte.

Zasłony „zazdrostki”

Zazwyczaj zarezerwowane dla kuchni, zasłony „zazdrostki” są rodzajem pół-długiej zasłony używanej do pokrycia tylko dolnej połowy okna. Są idealne do kącików śniadaniowych i okien kuchennych, ponieważ pozwalają na odpowiednią ilość prywatności i redukcję odblasków bez rezygnacji z światła słonecznego.
Jednak zasłony kawiarniane są nie tylko świetne do kuchni. Wyglądają również świetnie w każdym miejscu, w którym chcesz dopuścić dużo światła, np. w dolnej połowie dużego okna w sypialni, pokoju dziecinnym lub biurze.

Ciężkie zasłony okienne

Dla formalnego salonu i tradycyjnej estetyki, ciężkie zasłony są nadal częstym wyborem. Działają one również dobrze w sypialniach, ponieważ są one idealne do drzemek południowych i prywatności.

Zwiewne firany

We wspólnej przestrzeni życiowej, takiej jak salon czy kuchnia, zwiewne firanki nadają beztroski, lekki styl, jednocześnie łagodząc południowe słońce. Aby uzyskać słodki wygląd, który uzupełnia wiejską kuchnię, zdecyduj się na uroczy, delikatny kwiatowy wzór lub stwórz ciepły wygląd w swoim salonie z białymi, beżowymi lub szarymi firmanami.

Rolety rzymskie

Teksturowane rolety rzymskie dodają wyjątkowości do Twojego okna. Twoje okna staną się bardziej atrakcyjne i eleganckie poprzez dodanie uroczych rolet rzymskich. Aby uzyskać minimalistyczny, nowoczesny wygląd, wybierz płaską plisę. Miękkie fałdy lub europejskie fałdy tworzą zaś uroczy, domowy wygląd.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.