Skip to main content

Okna aluminiowe Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Okna aluminiowe firmy Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Aluminium to tworzywo, które cechuje się wysoką odpornością na zniekształcenia i warunki atmosferyczne. Okna aluminiowe potrafią przetrwać najcięższą próbę czasu, po latach prezentując się równie okazale, jak w momencie zakupu. Nie straszne im intensywne promienie słoneczne, wiatr, deszcz czy śnieg. Okna wykonane z aluminium stanowią doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności - ich uniwersalny wygląd będzie współgrał z większością pomieszczeń, a wysoki stopień szczelności  zapewni izolację termiczną na najwyższym poziomie.

Okna aluminiowe to absolutny must-have każdego wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym, czy też industrialnym. Aluminium to materiał, pozwalający na ogromne pole do popisu w kwestii wielkości i kształtu okien. Jeśli poszukujesz wielkoformatowych modeli, o nietypowej formie - na przykład pod postacią trójkąta, lub zakończonych łukiem, okna aluminiowe będą idealnym wyborem.

Okna aluminiowe są dostępne w różnych wariantach - od uchylnych, poprzez uchylno-przesuwne, rozwierno-uchylne, rozwierne, po obrotowe. Wszystko to można spotkać w wielu kolorach i rodzajach wykończeń.

Okna aluminiowe Drutex w Gdyni, Gdańsku oraz w Sopocie

Zalet okien aluminiowych jest wiele. Jedną z nich jest bez wątpienia dostępność modeli o zróżnicowanych rozmiarach. Okna wykonane z aluminium występują w zarówno w małych, standardowych, jak i dużych formatach, dzięki czemu są tak uwielbiane przez projektantów wnętrz na całym świecie.

Poszukując wysokiej klasy okien aluminiowych odwiedź Strefę Drzwi. Nasza oferta Cię nie zawiedzie!