Okna aluminiowe Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Okna aluminiowe firmy Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Okna aluminiowe są wykonane z materiałów, które charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością oraz są odporne na różne warunki atmosferyczne. Ponadto okna wykonane z aluminium same w sobie już prezentują się okazale, potrafią dopasować się do każdego designu.

Okna aluminiowe mogą być brane pod uwagę projektowania każdego nowoczesnego domu, czy też mieszkania, zwłaszcza jeśli jedną z ich głównych cech ma być przestrzeń i spore przeszklenia.

Okna aluminiowe są dostępne w różnych wariantach - od uchylnych, poprzez uchylno-przesuwne, rozwierno-uchylne, rozwierne, po obrotowe. Gięcia profili pozwalają również na tworzenie różnych kształtów okien aluminiowych, włącznie z szerokim wachlarzem kolorystycznym.

Okna aluminiowe Drutex w Gdyni, Gdańsku oraz w Sopocie

Zaletą okien aluminiowych jest chociażby możliwość przepływu dużej ilości światła dziennego, dlatego ten rodzaj okien nie jest już używany wyłącznie w instytucjach publicznych, ale i prywatnych domach, a stylistyka okien daje przestrzeni wyjątkowy efekt, nawet w najbardziej śmiałych pomysłach projektantów, czyli np. oszklenia o wymiarach całej ściany.


Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.