Skip to main content

Rolety - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Fart Product

Rolety Gdynia, Gdańsk

Rolety są przede wszystkim skuteczną ochroną przed wpadającymi do pomieszczenia promieniami słonecznymi. Ograniczają zatem jednocześnie nadmiar światła i zbytnie nagrzewanie, które zwłaszcza podczas upałów może być męczące. Rolety przydają się np. rano, minimalizując ryzyko przedwczesnej pobudki, wywołanej przez słońce. Ograniczenie zewnętrznego naświetlenia przez rolety to również korzystna forma podczas korzystania z monitorów komputera oraz oglądania telewizji.

Rolety wewnętrzne Gdynia, Gdańsk

Rolety wewnętrzne to popularne rozwiązanie, zastępujące zasłony oraz firany we wnętrzu biura, czy pokoju. Mają też swoje praktycznie zastosowanie nie tylko pod kątem promieni słonecznych oraz temperatury, ale i zasłonięciem widoku środka przed ewentualnym wzrokiem przechodniów, albo sąsiadów.

Rolety zewnętrzne Gdynia, Gdańsk

Rolety zewnętrzne w niektórych aspektach przynoszą jeszcze większe korzyści. Ten typ pozwala bowiem nie tylko ograniczyć dopływ samych promieni słonecznych do pomieszczenia, ale i precyzyjniej kontrolować ciepło docierające z zewnątrz, tworząc - wraz z szybami - podwójną barierę. Zimą z kolei rolety zewnętrzne są w stanie pomóc utrzymać ciepło w środku na dłuższy czas. Inną kwestią dotyczącą rolet zewnętrznych jest bezpieczeństwo - pełnią dodatkową przeszkodę przed włamywaczami oraz tworzą barierę ochronną przed hałasem.

Porta drzwi