• Dom na wykończeniu? Poszukaj rozwiązań w oknach od firmy Drutex
    14.07.2020

    Dom na wykończeniu? Poszukaj rozwiązań w oknach od firmy Drutex

Szukając do naszego mieszkania czy domu okien warto wziąć pod uwagę to, by ochronić dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zachować bezpieczeństwo. Ludzie przede wszystkim patrzą na parametry i wygląd, a nie najważniejsze czynniki, jakimi jest izolacja domu. Oczywiście, okna mogą stanowić swego rodzaju ozdobę do domu lub mieszkania. Kolory, faktury, kształty, ramy, mają olbrzymi wpływ na ostateczny wygląd zewnętrzny naszej posiadłości.

Rodzaje okien i ram okiennych

Okna firmy Drutex poza najlepszymi parametrami, cechuje szeroka gama kolorów oklein ram. Delikatny odcień wewnątrz, by komponował się z bielą kuchni, a może drewniany w stylu boho? Zewnętrzne ramy dobrze wyglądają jednak ciemne, brązowe lub czarne to dziś najczęściej wybierane kolory. Kontrasty na zewnątrz domu to bardzo dobry pomysł. Warto postawić na ponadczasowy neutralny, jasny kolor elewacji, zaś z wyborem dachu, okien i drzwi zaszaleć i postawić na czerń lub szarość. To wszystko pięknie komponuje się z zieleniom w naszym ogrodzie.

Dopasowanie drzwi i okien do domu

Dopasowanie koloru okien do drzwi wejściowych i podłóg stworzy nam spójną kompozycję, zaś kontrastowe zestawienie wprowadzi nutkę nowoczesności. Warto poradzić się architekta, który zna się na tym i pomoże zestawić kolory, materiały, wzory, by sprostać naszym oczekiwaniom i gustom. Kiedyś najpopularniejsze i ogólnodostępne były ramy okien w kolorze bieli, które były swego rodzaju „bezpiecznym rozwiązaniem”. Jednakże odchodzi się coraz mocniej od standardów i ludzie szukają czegoś nowego, niekonwencjonalnych rozwiązań. Decydując się na okna różnokolorowe na pewno zyskamy na nowoczesności, a dom nabierze charakteru.

Jak wybrać odpowiedni kolor ram okiennych i drzwi?

Jeśli budujesz dom lub remontujesz mieszkanie i szukasz odpowiednich okien i drzwi warto zobaczyć wszystkie opcje na żywo. Najlepsze zdjęcia nie oddadzą tego, jak naprawdę wygląda kolor, struktura, połysk nawierzchni. Warto wziąć ze sobą fragmenty kafelek, paneli czy próbki farb, by dopasować je w bliskiej odległości i sprawdzić, czy uzyskamy satysfakcjonujący nas efekt.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.