Drzwi

Porta drzwi
Dre
Asilo
Pol-skone
Erkado
Eclisse
Eclisse

Wybór stolarki drzwiowej to jeden z najważniejszych etapów podczas urządzania domu, czy też mieszkania. Dobre drzwi, poza aspektami wizualnymi, odpowiadają za nasze bezpieczeństwo i komfort w miejscu zamieszkania, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu.

W Strefie Drzwi prezentujemy ofertę najlepszych producentów stolarki drzwiowej, których jakość przetestowaliśmy przez lata naszej pracy. U nas znajdziesz zarówno klasyczne modele drzwi, jak i nowatorskie projekty najlepszych designerów, zgodne z panującymi trendami - wszystko to dopasowane do budżetu indywidualnego klienta.

Nasze drzwi to gwarancja jakości i trwałości na lata. Oferowane przez nas produkty to połączenie estetyki, solidności i przystępnej ceny. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także drzwi przeciwpożarowe i drzwi techniczne. Wszystko to w szerokim wachlarzu wariantów, dzięki czemu każda osoba ma możliwość znalezienia idealnego modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Nieważny jest Twój wiek, osobliwy gust, czy zasobność portfela - w Strefie Drzwi znajdziesz to, czego szukasz.

Postaw na bezpieczeństwo w swoim domu - wybierz solidne drzwi naszych producentów.

Porta drzwi
Dre
Asilo
Pol-skone
Erkado
Eclisse
Eclisse
Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.