Drzwi wewnętrzne - Gdynia, Gdańsk, Sopot
(Porta, Asilo, Dre, Eclisse, Pol-Skone, Intenso, Erkado)

Porta drzwi
Dre
Asilo
Pol-skone
Erkado
Eclisse
Eclisse

Drzwi wewnętrzne w Strefie Drzwi to gwarant otrzymania jakości oraz wizualnej estetyki, co czyni produkt wyjątkowym.


Drzwi wewnętrzne - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Drzwi wewnętrzne są tworzone dzięki sprawdzonym konstrukcjom oraz wysokiej klasy materiałów, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom, dopasowując się do każdego rodzaju potrzeb. Nasze drzwi mogą prezentować się zarówno klasycznie, jak i w nowoczesnym stylu. Stolarka to już nie tylko technika, ale i moc ozdobna każdej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie wiele odmian drzwi wewnętrznych, wszystkich największych producentów. Dzięki bogatemu zestawieniu dopasujemy nasze produkty do Twoich wymagań.

Drzwi wewnętrzne to zarówno design, ale i oczywiście funkcjonalność. Spore znaczenie w wielu przypadkach ma również to, czy drzwi otwierają się w lewą, czy prawą stronę. Kierunek skrzydel ma znaczenie przy samej aranżacji danego pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne można dopasować kolorystyką do swojego pomieszczenia. Mogą to być zarówno drzwi białe, drzwi czarne, drzwi szare, jak i wiele kolorystycznych odmian drewna. Także drzwi malowane pozwalają użyć dowolną paletę kolorów, uwzględniając jednocześnie wszelkie aspekty użyteczności, odporności oraz zabezpieczeń.

Producenci drzwi, które u nas znajdziesz - Porta, Asilo, Dre, Eclisse, Pol-Skone, Intenso oraz Erkado.

Porta drzwi
Dre
Asilo
Pol-skone
Erkado
Eclisse
Eclisse

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.