Skip to main content

Akcesoria do drzwi i okien - Gdynia, Gdańsk, Sopot

VS Dobre Klamki

Akcesoria do drzwi i okien - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Przy każdej wymianie drzwi lub okien potrzebny jest szereg różnych dodatków i akcesoriów, aby móc wszystkie elementy solidnie zamontować, lub odpowiednio uruchomić. W Strefie Drzwi również znajdziecie bogatą gamę akcesoriów zarówno do drzwi, jak i okien, które przydadzą się podczas każdego remontu czy delikatnej zmiany wystroju.

Oferta elementów do drzwi i okien jest tak rozmaita, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Akcesoria do montażu drzwi oraz okien

Jeżeli chcesz, aby zamontowanie okien lub drzwi było optymalne, z całą pewnością odnajdziesz odpowiednie produkty. Wśród akcesoriów okiennych mogą to być np. kotwy, łączniki, czy listwy, przeznaczone specjalnie do okien PCV, okien plastikowych, czy też drewnianych. Uszczelki są z kolei podstawową częścią drzwi i okien, aby te mogły bezproblemowo być używane.

Solidne akcesoria do drzwi i okien

Wysokiej klasy akcesoria drzwiowe oraz akcesoria okienne pozwolą Ci na spokojny montaż drzwi i okien, a także na ewentualną poprawę ich działania. Akcesoria są stworzone z wysokiej klasy materiałów, aby nie było potrzeby szybkiej ich wymiany.

Akcesoria do drzwi i okien

Wśród akcesoriów do drzwi i okien wyróżniamy m.in.: klamki drzwiowe, parapety, szyldy drzwiowe, tapicerki drzwiowe, klamki okienne, rozety drzwiowe, łączniki do ram PCV, kliny montażowe do okien, maty izolacyjne do drzwi, uszczelki, folie izolacyjne do okien, szczotki do drzwi, podkładki do szklenia, ćwierćwałki, listwy kątowe, kotwy okienne, zawiasy, zamki do drzwi, wkładki do drzwi, osłonki na zawiasy, czy tarcze drzwiowe.

Drzwi nie posiadające klamki są właściwie bezużyteczne, bowiem nie sposób - lub bardzo trudno - jest się dostać do wybranego pomieszczenia - pokoju, biura, balkonu, czy po prostu do samego budynku. W naszej ofercie znajdziesz wele różnych modeli klamek, z odmiennymi wykończeniami - matowymi, szczotkowanymi, czy patynowymi. Można zatem dokonać wyboru nie tylko pod kątem praktycznym, ale dodatkowo też wizualnym, ponieważ klamki mogą dodać odpowiedniego charakteru we wnętrzu.

Parapet jest natomiast klasycznym i standardowym elementem wykończeniowym w stolarce okiennej. Parapety można dopasować zarówno do samego okna, jak i do danego wnętrza, czy wyglądu budynku na zewnątrz. Rozróżniamy zatem parapety na zewnętrzne oraz wewnętrzne, których w naszej ofercie znajdziesz bogatą kolekcję, w różnej stylizacji i z odmiennego materiału.

Porta drzwi