Skip to main content

Okna drewniane Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Okna drewniane firmy Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Okna drewniane przez niektórych traktowane są jako towar luksusowy. Bierze się to z ich szlachetnego, pełnego elegancji wyglądu, który wielu osobom kojarzy się z bogato zdobionymi wnętrzami. W rzeczywistości, na okna drewniane może sobie pozwolić każdy z nas.

Drewno to naturalny surowiec, który jest biodegradowalny. Sprawia to, że okna drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż zarówno podczas ich produkcji jak i utylizacji, nie są wytwarzane żadne szkodliwe związki chemiczne. Czyni to drewnianą stolarkę okienną jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań na rynku.

Warto pamiętać, że okna drewniane to nie tylko piękny wygląd, ale także gwarancja wytrzymałości na długie lata. Drewno to materiał odporny na zniekształcenia, dlatego góruje nad swoimi odpowiednikami. Proces produkcji drewnianych okien jest nieco bardziej skomplikowany niż okien PVC, jednak definitywnie wart całego włożonego wysiłku. Końcowym produktem jest solidne, wytrzymałe i szczelne okno, które z powodzeniem może nam służyć przez długi czas.

Okna drewniane współpracują także przy samej konserwacji. Usunięcie rys, naprawienie uszkodzeń, a nawet samo pomalowanie nie stanowi większego problemu. Dodatkowo, drewniane ramy dają nam duże pole do popisu w kwestii koloru, gdyż dzięki zastosowaniu wybranego lakieru do okien drewnianych, możemy im nadać nowy wydźwięk przy każdej renowacji.

Okna drewniane Drutex w Gdyni, Gdańsku i Sopocie

Kupno okien drewnianych to decyzja, której z pewnością nie będziesz żałował. Drewniane okna firmy Drutex stanowią wszystko to, czego oczekuje się od stolarki okiennej: wytrzymałość, piękny wygląd i wysoką jakość wykonania. Szeroki wachlarz wyboru drewnianych okien znajdziesz u nas, w Strefie Drzwi.

Przejrzyj naszą ofertę!