Bramy garażowe

Wiśniowski, Fart Produkt

Wiśniowski
Fart Product

Bramy garażowe Wiśniowski oraz Fart Produkt - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Garaż jest dzisiaj właściwie nieodłącznym elementem domu jednorodzinnego, zarówno w formie wolnostojącego pomieszczenia, jak i przylegającego bezpośrednio do budynku mieszkalnego. Jak jest garaż, to musi być też i brama garażowa, którą można dostosować według swoich potrzeb zabezpieczeń oraz samego wyglądu otoczenia, bądź elewacji.

Bramy garażowe charakteryzują się bardzo dobrą konstrukcją, wytrzymującą każdy rodzaj warunków atmosferycznych. Pełnią rolę nie tylko ochrony mienia, ale również utrzymania termiki wewnątrz garażu, bo to też jest istotny aspekt.

Na rynku istnieje kilka rodzajów bram garażowych. Wśród nich są bramy garażowe uchylne, które wymagają wolnego miejsca przed samym garażem, aby go swobodnie móc otwierać. Ta brama otwiera się do góry, z wysuwalną na zewnątrz dolną częścią.

Bramy garażowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Bramy garażowe segmentowe to z kolei mechanizm składający się z dwóch segmentów, stosowanych zwłaszcza przy krótkim podjeździe do garażu, bądź też w bezpośredniej odległości ulicy. Bramy garażowe rolowane przypominają nieco rolety w naszych oknach. Mechanizm ten sprawia, że nie potrzebują zbyt wiele miejsca podczas zamykania oraz otwierania bramy.

Bramy garażowe to dzisiaj szeroki wybór pod kątem funkcjonalności, wyglądu i bezpieczeństwa.

U nas znajdziesz bramy garażowe takich firm, jak Wiśniowski oraz Fart Produkt.

Wiśnowski
Fart product
Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.