Skip to main content

Bramy garażowe

Wiśniowski, Fart Produkt

Wiśniowski
Fart Product

Bramy garażowe Wiśniowski oraz Fart Produkt - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Garaż jest dzisiaj właściwie nieodłącznym elementem każdego domu jednorodzinnego, zarówno w formie wolnostojącego pomieszczenia, jak i konstrukcji przylegającej bezpośrednio do budynku mieszkalnego. Wszędzie gdzie jest garaż, tam też musi być brama garażowa, którą można dostosować do swoich potrzeb - względem funkcjonalności, bezpieczeństwa, a także wyglądu.

Bramy garażowe naszych producentów charakteryzują się stabilną konstrukcją, wytrzymałą na każdy rodzaj warunków atmosferycznych. Pełnią rolę nie tylko ochrony mienia, ale również gwarantują doskonałą izolację termiczną, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. To niezwykle istotny aspekt, zwłaszcza gdy garaż przylega do naszego domu i możemy z niego przejść prosto do części mieszkalnej.

Bramy garażowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Na rynku istnieje kilka rodzajów bram garażowych. Wśród nich znajdują się bramy garażowe uchylne, które wymagają wcześniejszego przeanalizowania dostępnej przestrzeni przed otworem wjazdowym, gdyż ich otwieranie opiera się na wysunięciu dolnej części skrzydła do góry, poziomo do sufitu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędzamy maksymalną ilość miejsca w środku garażu.

Bramy garażowe segmentowe to z kolei mechanizm składający się z kilku segmentów, które uniesione ku górze, biegną wzdłuż prowadnic, aż osadzą się równolegle do sufitu. Ten typ bramy został szczególnie upodobany przez posiadaczy krótkich podjazdów, a także garaży umiejscowionych blisko ulicy.

Bramy garażowe rolowane przypominają nieco rolety w naszych oknach. Zbudowana z aluminiowych lameli brama, w czasie otwierania nakręca się na wał umiejscowiony wewnątrz garażu. Rolowane bramy garażowe to bardzo popularne rozwiązanie wśród wszystkich osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność.

U nas znajdziesz duży wybór dobrej jakości bram garażowych. Oferujemy produkty od takich producentów jak Wiśniowski, a także Fart Produkt.

Zaufaj jakości - wybierz Strefę Drzwi!

Wiśnowski
Fart product