Skip to main content

Okna PCV Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Okna PCV Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Okna PCV to spopularyzowana nazwa standardowych okien PVC. To obecnie najchętniej wybierany typ stolarki okiennej ze wszystkich dostępnych na rynku. Okna PCV cieszą się ogromną sławą nie tylko ze względu na swój uniwersalizm, ale także przystępną cenę.

Charakterystyczną cechą okien PCV jest ich trwałość, która utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Są solidne i odporne na uszkodzenia, a mimo to, w odróżnieniu od swoich konkurentów, pozostają lekkie i nie sprawiają trudności w transporcie i montażu. Niewątpliwym atutem okien PCV jest ich odporność na warunki atmosferyczne i zmiany temperatur. Tworzywo, z którego są wykonane nie absorbuje wody, dzięki czemu nie tworzy środowiska sprzyjającego rozwojowi wilgoci - w tym pleśni i grzybów. Dodatkowo, okna PCV nie sprawiają żadnych problemów w czyszczeniu i konserwacji.

Okna PCV można dostosować do różnych typów pomieszczeń - od balkonowych, poprzez kuchenne, w pokoju, jak i na poddaszu. Uniwersalizm pozwala na zastosowanie okien PCV zarówno w nowatorskich, jak i klasycznych wnętrzach. Ich potencjał można wykorzystać jednak nie tylko w mieszkaniu - mówi się o plastikowych oknach inwentarskich, gospodarczych, garażowych, czy też piwniczych.

Okna PCV firmy Drutex w Gdyni, Gdańsku oraz w Sopocie

Okna PCV zachęcają do kupna nie tylko aspektami technicznymi, ale także swoimi walorami estetycznymi. Są dostępne w  szerokiej gamie kolorystycznej, a także posiadają możliwość zastosowania okleiny na powierzchni ramy imitującą dowolny wzór - na przykład fakturę drewna. Dzięki temu, okna PCV pozwalają na nieskończone możliwości aranżacyjne i dopasowanie ich do pomieszczeń urządzonych w dowolnym stylu.

Ceny okien PCV są uzależnione od kilku czynników - decyduje technologia. Im ta stawia na wyższy poziom energooszczędności, tym cena również jest wyższa. Do kosztów należy również dodać ewentualny osprzęt do okien PCV, jak i ich wymiary. Pomimo ogromnego wachlarza zalet, okna plastikowe w porównaniu do tych wykonanych z innych tworzyw, pozostają bardzo atrakcyjne cenowo.

Zapoznaj się z naszym asortymentem!