Okna PCV Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Okna PCV Drutex - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Okna PCV to popularna nazwa standardowych okien PVC. Są najczęściej wybieranym rodzajem okien w przypadku wymiany starych, bądź też podczas budowy domu, czy nowego mieszkania.

Charakterystycznym punktem okien PCV jest ich wytrzymałość na bardzo dobrym poziomie. Swoimi parametrami technicznymi potrafią zatem wyprzedzić przy wyborze okna z drewna. Okna PCV swoją strukturą wytrzymują wszystkie warunki atmosferyczne, a także oddziaływanie wielu substancji chemicznych, co również sprzyja zachowaniu czystości okien. Nie można również zapomnieć o tym, że okna PCV wybiera się m.in. ze względu na szczelność, co zauważamy zwłaszcza jesienią oraz zimą.

Okna PCV można dostosować do różnych typów pomieszczeń - od balkonowych, poprzez kuchenne, w pokoju, jak i na poddaszu. Mówi ponadto o oknach inwentarskich, gospodarczych, garażowych, czy piwnicznych. Okna PCV składają się z dość prostego schematu, wykorzystującego ramy z systemów profili i uszczelek.

Okna PCV firmy Drutex w Gdyni, Gdańsku oraz w Sopocie

Ceny okien PCV są uzależnione od kilku czynników, decyduje technologia. Im ta stawia na wyższy poziom energooszczędności, tym cena jest wyższa. Do kosztów należy również dodać ewentualny osprzęt do okien PCV, jak i ich wymiary.

Okna PCV - prócz detali typowo technicznych - mają nierzadko znaczenie również estetyczne - konstrukcje mogą bowiem przyjmować walory dekoracyjne danego pomieszczenia, dające istotny wyraz, dlatego warto zapoznać się z całym asortymentem.


Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.