Drzwi przeciwpożarowe - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Drzwi przeciwpożarowe - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Drzwi przeciwpożarowe to istotny element zabezpieczenia, zarówno w domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej - w hotelach, w biurach, w szpitalach, czy w restauracjach. Stosuje się je w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się ognia i ułatwienia ewakuacji z pomieszczenia objętego pożarem.

Drzwi przeciwpożarowe funkcjonują niczym bufor przed zbyt wysoką temperaturą oraz dymem. Swoje właściwości zawdzięczają wysokiej jakości materiałom, z których są zbudowane. Cechami, które odróżniają drzwi przeciwpożarowe od klasycznych skrzydeł drzwiowych, jest zwiększona szczelność, ognioodporność, a dodatkowo świetna izolacja akustyczna.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, Strefa Drzwi oferuje certyfikowane drzwi przeciwpożarowe najwyższej jakości na terenie Gdyni, Gdańska, a także Sopotu.


Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.