• Pomysły na oryginalne drzwi wejściowe
    11.06.2021

    Pomysły na oryginalne drzwi wejściowe

Niedawno przeprowadziłeś się do nowego domu i chcesz wymienić drzwi wejściowe. Chciałbyś coś imponującego. Jakieś pomysły?

Pomysły na drzwi

Drzwi wejściowe pomalowane na ciekawy kolor z błyszczącymi mosiężnymi okuciami i różami pnącymi się leniwie wokół nich, a może gruby, pokryty liszajami fronton do połowy ukryty wśród liści na górze. To wszystko

Drzwi wejściowe mają nadać właściwy ton. Jest to próg pomiędzy światem zewnętrznym a Twoją prywatną domeną. Zasługuje na dobre przemyślenie. Głównym celem powinno być stworzenie wejścia, które oczaruje gości (i Ciebie, oczywiście), zanim klucz zbliży się do zamka.

Drzwi wejściowe

Dlaczego nie rozważyć drzwi z odzysku? Od niedawna panuje totalna moda na malowanie starych mebli. Sosnowe drzwi pomalowane na żółto? A może poszycia w kolorze brązu. Bladoniebieskie wiktoriańskie drzwi wejściowe z nowo wbudowanymi szklanymi panelami mogą przyciągać wzrok przechodniów. Oczywiście drzwi z odzysku możesz także pomalować na biało i będą wyglądać fantastycznie. Cokolwiek wybierzesz, warto rozejrzeć się, co jest dostępne na rynku, a co możesz sam „zmalować”.

Akcesoria do drzwi

Wiele firm oferuje szeroki zakres zabytkowych drzwi wejściowych w swoim magazynie. Istnieją pewne ciekawe rozwiązani a, które warto mieć. Czy to czerwone, błyszczące drzwi, a może wyblakłe, łuszczące się starocie. Każdy oczekuje czego innego, każdego też inne drzwi urzekną.

Gdy masz już drzwi wejściowe, trzeba będzie zwrócić uwagę na meble drzwiowe: kołatki i tym podobne. Istnieje sporo dobrych wyborów przedmiotów i końcówek, w tym pięknych mosiężnych, czy wiktoriańskich żeliwnych tabliczek na listy. Jeśli chodzi o kołatki to radzę wybrać coś znaczącego, ozdobnego i niezwykłego.

Dodatki do drzwi

Oczywiście, wspaniałym pomysłem na dekoracje wejścia domu są kwiaty w donicach, kolorowe lampki solarne i wiele innych akcesoriów dekoracyjnych.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2020 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.