• Jak wybrać drzwi tarasowe przesuwne?
    28.09.2021

    Jak wybrać drzwi tarasowe przesuwne?

Francuskie przesuwne drzwi tarasowe sprawiają, że dodanie pięknego wejścia do Twojego domu jest łatwe i niedrogie. Charakteryzują się stylistyką francuskich drzwi tarasowych, ten innowacyjny projekt łączy tradycyjną elegancję z funkcjonalnością drzwi przesuwnych oszczędzając miejsce na podłodze. Detale takie jak 5-calowa górna szyna i 7-calowa dolna szyna są uzupełnione przez elegancko wygięty uchwyt, dodatkowo podkreślając jakość i wygląd klasy premium.

Drzwi

Wytrzymała rama główna i konstrukcja skrzydła zapewniają długotrwałą trwałość, energooszczędność i wydajność. Wzmocnione stalą komponenty zapewniają doskonałą integralność strukturalną i wytrzymałość. Wysokowydajne szyby zespolone zwiększają oszczędność energii, jednocześnie wpuszczając do wnętrza domu piękne, naturalne światło.

Innowacje konstrukcyjne drzwi

Rama główna i skrzydła wykonane z wysokiej jakości winylu są barwione we wszystkich kolorach - nie odpryskują, nie łuszczą się, nie pękają, nie wypaczają się i nie wymagają malowania. Rama główna i skrzydło posiadają konstrukcję dwuścienną i wielokomorową, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość i ochronę termiczną. 5" górna szyna, 7" dolna szyna i 3" boczne szyny posiadają wpuszczane połączenia, aby uzyskać tradycyjny charakter i urok "francuskich drzwi". Szyba zespolona o grubości 1" z ciepłą ramką dystansową zapewnia oszczędność energii przez cały rok dzięki ograniczeniu przenikania ciepła i zimna. Podwójne wewnętrzne/zewnętrzne uszczelki pogodowe na skrzydle zapewniają optymalną efektywność energetyczną i wydajność. Wzmocnienia stalowe na blokadach i szynach zamka zwiększają wytrzymałość, sztywność i integralność strukturalną. Wklęsłe listwy przyszybowe dodają tradycyjnego piękna. System stalowych rolek tandemowych z nylonowymi kółkami zapewnia cichą i łatwą obsługę panelu drzwi. Złącza ramy głównej zawierają uszczelki z pianki o zamkniętej strukturze komórkowej dla zapewnienia doskonałej szczelności.

Dodatkowe cechy drzwi francuskich

Głębokie zamki z uszczelką zapewniają zwiększoną izolację i szczelność. Rama główna zawiera wewnętrzne i zewnętrzne rowki na akcesoria dla wszechstronności instalacji i projektowania. Wielopunktowy system blokujący z mocnymi stalowymi hakami szczelnie zamyka drzwi i pomaga zapobiegać stratom energii. Interlock zawiera wbudowaną, anty-lift funkcję, aby utrudnić usunięcie panelu drzwi, gdy są zamknięte lub zablokowane. Stal nierdzewna roller track eliminuje możliwość nieestetycznych ciemnych pozostałości i zużycia typowych dla części aluminiowych. Dostępne są w stylu 2-panelowym w szerokościach 5', 6' i 8'; 3-panelowym w szerokościach 9' i 12'; oraz 4-panelowym w szerokości 12' z panelami środkowymi, które otwierają się na każdą stronę. Wybierz drzwi w kolorze białym lub migdałowym z lewym lub prawym ruchomym panelem (prawy ruchomy panel jest standardem).

Opcje francuskich drzwi patio

Pakiety szkła izolowanego. Rolki tandemowe dostępne z obudową ze stali nierdzewnej i łożyskami do trudnych warunków. Wewnętrzna blokada stopy pozwala na wygodne, ale ograniczone otwarcie drzwi dla przepływu powietrza. Zewnętrzny zamek z kluczem oferuje wygodny dostęp z zewnątrz domu. Dekoracyjne siatki lub V-rowkowane wzory szkła dla upiększenia.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2021 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.