• Marvin wprowadza na rynek odporne na uderzenia okna i drzwi
    20.05.2021

    Marvin wprowadza na rynek odporne na uderzenia okna i drzwi

Okna są zbudowane zgodnie z najsurowszymi standardami Florydy, posiadają wzmocnione szkło i ramy z ekstrudowanego aluminium.

Okna i drzwi firmy Marvin

Po przejęciu w 2018 roku producenta okien i drzwi SIW z siedzibą w Palm Beach County na Florydzie, Marvin ponownie wprowadza odporne na uderzenia okna i drzwi tej firmy jako Marvin Signature Coastline, część Marvin Signature Collection.

Okna odporne na wszystko

Okna i drzwi Signature Coastline zawierają wzmocnione szkło udarowe i solidne ramy z wytłaczanego aluminium, zaprojektowane tak, aby wytrzymać latające odłamki z tropikalnych burz. Okna te nie wymagają żadnych dodatkowych środków ochronnych, takich jak okiennice czy deski drewniane i spełniają najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczące odporności na huragany w stanie Floryda.

Linia produktów Coastline dołącza do linii Marvin Ultimate i Elevated, tworząc szerszą ofertę Marvin Coastal Solutions. "Zaufanie do jakości ma ogromne znaczenie, szczególnie na obszarach, które doświadczają huraganów i burz tropikalnych. Dzięki Marvin Coastline właściciele domów mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich okna wytrzymają trudne warunki pogodowe, a wysokiej klasy wzornictwo tych produktów oznacza, że mogą również pokochać wygląd swojego domu" mówi Paul Marvin, prezes firmy Marvin.

Rodzaje okien i drzwi

Portfolio serii Coastline obejmuje markizy, okna skrzydłowe, okna połaciowe, drzwi dwuskrzydłowe i drzwi wieloskrzydłowe, a także bramy garażowe, drzwi wejściowe, drzwi obrotowe i okna wystawowe. Okna dostępne są w różnych typach produktów, rozmiarach, konfiguracjach i opcjach projektowych, w tym w rozmiarach ekspansywnych.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2020 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.