Drzwi przesuwne - Gdynia, Gdańsk, Sopot


Drzwi przesuwne - Gdynia, Gdańsk, Sopot

Drzwi przesuwne, w przeciwieństwie do standardowych modeli drzwi, otwierają się wzdłuż ściany, dzięki czemu nie zabierają zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu, zyskując obszar np. dla mebli.

Drzwi przesuwne naścienne pozwalają idealnie zaprojektować biuro, czy też mieszkanie, nawet jeśli początkowo może to wydawać się pomysł nie do zrealizowania. W rzeczywistości tego typu drzwi skutecznie oddzielają każdego rodzaju pomieszczenia - od sypialni, poprzez pokoje, kuchnię, aż po łazienkę. Drzwi przesuwne ujrzymy również wbudowane do szaf, oszczędzając nasze ubrania przed kurzem i zabrudzeniami. Drzwi przesuwne są umocowane równo ze ścianą, wystając od niej o zaledwie kilka centymetrów i poruszają się wzdłuż zabudowania. Otrzymujemy w zamian przestrzeń do zagospodarowania, w przeciwieństwie z tym, co oferują drzwi standardowe, wymagające pola do odchyłu.

Drzwi przesuwne - wystrój i łatwość obsługi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Każde drzwi przesuwne to jeden stały element - szyna, umożliwiająca ich ruch. Poza tym wygląd takich drzwi może być zróżnicowany, włącznie z elementami szkła czy lustrami, dlatego nie powinno być problemu z dopasowaniem się do stylu danego wnętrza. Drzwi przesuwne mogą być istotnym elementem wystroju każdego pokoju, stąd też bardzo bogata oferta stylizacji i wykonania. Plusem drzwi przesuwnych jest również taki aspekt jak przeciąg, w tym przypadku raczej nie trzeba się martwić, że drzwi zatrzasną się powodując huk, tak jak w przypadku zwykłych drzwi.

Drzwi przesuwne to również ułatwienie dla osób niepełnosprawnych, czy po prostu mających pewne ograniczenia ruchowe/fizyczne. Tego rodzaju mechanizm nie wymaga nadmiernej siły i wprawia się w ruch bardzo szybko, otwierając lub zamykając pomieszczenie. Nie musi tutaj być również progów na podłożu, czy klamek.

Drzwi przesuwne dopasują się do każdego lokalu, mając w sobie elementy metalowe, szklane, a więc dekoracyjne, jak również spełniające konkretne wymagania, np. nie przepuszczające światła. Tego typu drzwi dopasuje się do wszystkich wystrojów, od stylu nowoczesnego, poprzez industrialny, rustykalny, po klasyki.


Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące drzwi, okien, czy też bram wjazdowych na terenie Twojego domu lub firmy.

Strefa Drzwi

Ul. Morska 375A
81-002 Gdynia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 1000 - 1700
Sobota: 900 - 1300


Okna i Drzwi Gdynia, Gdańsk, Sopot - Drutex, Cal, Porta, Gerda, Dre, Inter-Door, Pol-Skone

© 2020 Strefa Drzwi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez: Studio113.